www.FluidPowerNet.net

O nas

FluidPowerNet (FPN) tworzy niewielki zespół osób pracujących nad przemysłową platformą dedykowaną firmom specjalizującym się w hydraulice i pneumatyce. Dążymy do tego, aby nasza strona była najlepszym z możliwych zasobów dla branży hydrauliki i pneumatyki, który umożliwi pozyskanie trudnych do znalezienia produktów, pomoże upłynnić nadwyżki magazynowe i ułatwi handel z innymi ekspertami branżowymi.

Nie chcemy zmieniać rynku handlu a jedynie przyśpieszyć wyszukiwanie i kupno części zamiennych oraz usług związanych z hydrauliką i pneumatyką. Po dołączeniu do FPN zapewnimy Ci sieć firm zajmujących się właśnie tą branżą, zarówno na poziomie lokalnym, jak i międzynarodowym. FPN jest przeznaczony wyłącznie dla dystrybutorów, producentów i usługodawców - nie współpracujemy z użytkownikami końcowymi lub producentami OEM i jesteśmy całkowicie niezależni.

Poznaj nasz zespół

Peter Annis Współzałożyciel
Managing Director
Gary Jenkins Współzałożyciel
Technical Director
Nicola Beer Współzałożyciel
Commercial Director
Marcin Krzączkowski Współzałożyciel
Business Development Director
Mateusz Ozga Customer support
Ania Walton Customer support
Francesca Dileto Customer support

Nasza historia

Rodzina Petera pracuje w branży łożysk już od 1945 roku, a BearingNet był pomysłem wuja Petera, Johna Bassa. Założony w 1996 roku BearingNet stał się standardem branżowym. Gary Jenkins jest naszym ekspertem technicznym stojącym za obydwoma firmami, a Peter i Gary są przyjaciółmi już od ponad 20 lat

Po szeroko zakrojonych pracach badawczo-rozwojowych jesteśmy przekonani, że podobna usługa może pomóc branży hydrauliki i pneumatyki, dlatego przystąpiliśmy do tworzenia FluidPowerNet.

Osoby stojące za firmą to:
Nicola - dyrektor handlowy w BearingNet, który pracuje w BearingNet od 2007 r. Nicola prowadzi zespół ds. Sprzedaży i marketingu oraz organizuje Spotkania Użytkowników BearingNet

Marcin związany jest z firmą BearingNet od 4 lat i zajmuje się marketingiem oraz rozwojem biznesu.

Mateusz i Ania pracują nad pozyskiwaniem nowych klientów oraz ich obsługą. Mateusz ma siedzibę w Polsce, a Ania z biura w Wielkiej Brytanii. Zajmują się demonstarcją produktu, uaktualnianiem stanów magazynowych oraz pomagają w utrzymaniu naszego serwisu.

Sześcioro z nas, wraz z nieocenioną pomocą innych członków zespołu BearingNet, sprawi, że FluidpowerNet będzie najlepszą na świecie platformą dla Twojej branży. A wraz z rozwojem biznesu, stanie się coraz bardziej skuteczny w dostarczaniu realnych możliwości biznesowych.

Dołącz do nas w tej podróży i zobacz, jak się rozwija! Razem możemy więcej!