www.FluidPowerNet.net

O nas

FluidPowerNet (FPN) tworzy niewielki zespół osób pracujących nad przemysłową platformą dedykowaną firmom specjalizującym się w hydraulice i pneumatyce. Dążymy do tego, aby nasza strona była najlepszym z możliwych zasobów dla branży hydrauliki i pneumatyki, który umożliwi pozyskanie trudnych do znalezienia produktów, pomoże upłynnić nadwyżki magazynowe i ułatwi handel z innymi ekspertami branżowymi.

Nie chcemy zmieniać rynku handlu a jedynie przyśpieszyć wyszukiwanie i kupno części zamiennych oraz usług związanych z hydrauliką i pneumatyką. Po dołączeniu do FPN zapewnimy Ci sieć firm zajmujących się właśnie tą branżą, zarówno na poziomie lokalnym, jak i międzynarodowym. FPN jest przeznaczony wyłącznie dla dystrybutorów, producentów i usługodawców - nie współpracujemy z użytkownikami końcowymi lub producentami OEM i jesteśmy całkowicie niezależni.

Poznaj nasz zespół

Peter Annis Współzałożyciel
Managing Director
Gary Jenkins Współzałożyciel
Technical Director
Nicola Beer Współzałożyciel
Commercial Director
Marcin Krzączkowski Współzałożyciel
Business Development Director
Mateusz Ozga Customer support
Ania Walton Customer support
Francesca Dileto Customer support

Nasza historia

Rodzina Petera pracuje w branży łożysk już od 1945 roku, a BearingNet był pomysłem wuja Petera, Johna Bassa. Założony w 1996 roku BearingNet stał się standardem branżowym. Gary Jenkins jest naszym ekspertem technicznym stojącym za obydwoma firmami, a Peter i Gary są przyjaciółmi już od ponad 20 lat

Po szeroko zakrojonych pracach badawczo-rozwojowych jesteśmy przekonani, że podobna usługa może pomóc branży hydrauliki i pneumatyki, dlatego przystąpiliśmy do tworzenia FluidPowerNet.

Osoby stojące za firmą to:
Nicola - dyrektor handlowy w BearingNet, który pracuje w BearingNet od 2007 r. Nicola prowadzi zespół ds. Sprzedaży i marketingu oraz organizuje Spotkania Użytkowników BearingNet

Marcin związany jest z firmą BearingNet od 4 lat i zajmuje się marketingiem oraz rozwojem biznesu.

Mateusz i Ania pracują nad pozyskiwaniem nowych klientów oraz ich obsługą. Mateusz ma siedzibę w Polsce, a Ania z biura w Wielkiej Brytanii. Zajmują się demonstarcją produktu, uaktualnianiem stanów magazynowych oraz pomagają w utrzymaniu naszego serwisu.

Sześcioro z nas, wraz z nieocenioną pomocą innych członków zespołu BearingNet, sprawi, że FluidpowerNet będzie najlepszą na świecie platformą dla Twojej branży. A wraz z rozwojem biznesu, stanie się coraz bardziej skuteczny w dostarczaniu realnych możliwości biznesowych.

Dołącz do nas w tej podróży i zobacz, jak się rozwija! Razem możemy więcej!

Co dalej?

Co robimy?

FluidPowerNet (FPN) to platforma dla dystrybutorów hydrauliki,pneumatyki, oraz automatyki, dla producentów i usługodawców. Firmy zajmujące się hydrauliką mogą przesyłać swoje stany magazynowe, które obecnie mają na stanie, a także skorzystać z naszej funkcji wyszukiwania, aby znaleźć, która firma ma potrzebną część (oznacza to, że możesz uniknąć długiego czasu oczekiwania na dostawę u producentów). Wszelka sprzedaż odbywa się bezpośrednio między firmami, jesteśmy tylko platformą, która ułatwia handel. Jeśli użytkownicy nie mogą znaleźć części w naszej bazie danych, mogą ją dodać bezpośrednio do strony 'Poszukiwane', inni użytkownicy zostaną o tym powiadomieni, a jeśli będą mogli ją zdobyć, skontaktują się z firmą bezpośrednio lub za pośrednictwem FPN. Dodatkowo, jeśli posiadasz nadwyżki części, które leżą w twoim magazynie, możesz je umieścić na stronie i szybko sprzedać!

Kto ma dostęp do tej platformy?

Tylko dystrybutorzy i usługodawcy. Do platformy nie mają dostępu użytkownicy końcowi czy OEM.Dane kontaktowe oraz baza stanów magazynowych jest chroniona i zaszyfrowana- nikt na platformie nie może zobaczyć całej Twojej listy stanów magazynowych i tylko osoby zalogowane mają dostęp do danych kontaktowych.

Mam stany magazynowe - czy mogę je sprzedawać na stronie?

Oczywiście! Jeżeli masz towary na półkach, możesz je umieścic na FPN! Strona jest stworzona do kupowania i właśnie do sprzedaży. Współpracujemy z dystrybutorami oraz ich systemami do magazynów od 24 lat - mamy doświadczenie w różnego rodzaju integracjach, dzięki którym Twoje listy będą zawsze aktualne na stronie - nie ważne czy masz na stanie 100 czy 100,000 pozycji. Na początek możesz wysłać do nas listę w dowolnym formacie, a my dodamy ją do Twojego konta. Kiedy jeden z użytkowników będzie szukał części którą załadowałeś, w prosty sposób będzie mógł wysłać Ci zapytanie o cenę i warunki dostawy, a Ty kilkoma kliknięciami bedziesz mógł odpowiedzieć poprzez system lub bezpośrednio na maila.

Co dalej?

Zapraszam Cię do rejestracji i życzę wielu nowych klientów oraz udanych transakcji!
Zarejestruj się na www.FluidPowerNet.net
Zadzwoń na +48 669 211 095Lub wyślij maila na MarcinK@FluidPowerNet.net

Jesteśmy tu by Ci pomóc - FPN pomoc w szukaniu części

Zespół FPN służy pomocą, aktywnie pomagamy w znalezieniu potrzebnych części. Posiadamy rozległą sieć dystrybutorów hydrauliki, pneumatyki i automatyki oraz 20 000 kontaktów na LinkedIn w branży hydraulicznej, dzięki czemu możemy pomóc Ci szybko znaleźć potrzebne części! Po prostu wyślij do nas e-mail na adres support@fluidpowernet.net lub zadzwoń pod numer +44 3330 164400, podając numer części i / lub kod zamówienia, a dołożymy wszelkich starań, aby tę część znaleźć - proste!